Individualios pamokos

Atnaujinta: 29 Birželio 2015

lotus-4a.jpgJeigu norite jogos praktikų mokintis individualiai ar dirbti namuose pagal asmeniškai Jums sudarytą individualią jogos programą, tuomet registruotis galima el. paštu: 

Kūno diagnostika ir individualios asanų programos sudarymas

Šių programų sudarymo tikslas- individualiai parinktas, savarankiškas darbas, maksimalus saugumas bei praktikų efektyvumas pritaikytas konkrečioms fizinėms ir mentalinėms problemoms spręsti.

 

Pageidautina, kad programa būtų atliekama kartu su bendrųjų treniruočių pratybomis – papildomai- ir ne rečiau kaip 2-3 kartus per savaitę. Taip pat, jei tik pradedate domėtis joga, pirmiausia gerai būtų išklausyti pradedančiųjų kursą ir bent kelis mėnesius palankyti bendras treniruotes.

Programos sudarymo metu atskirų asanų atlikimas jau turėtų būti bent iš dalies pažįstamas.

Sudaroma programa yra maksimaliai naudinga ir galioja apie3 mėn. nuo jos sudarymo dienos. Naudojantis ja ilgesnį laiką mažėja fiziologinio poveikio ir energetinis efektyvumas.

Eiga:

  1. Esamų problemų, tikslų ir pageidaujamų rezultatų aptarimas.
  2. Atliekamos tam tikros asanu grupės iš kurių nustatoma fizinio ir mentalinio kūnų būklė, tikrinamos atskiros kaulinio audinio bei sanarių grupės, lankstumas, jėga.
  3. Išskiriamos praninio trūkumo (silpnosios) ir energetinio sustingimo (blokų) zonos.
  4. 70 proc individualios programos sudaro pratimai individualių problemų sprendimui ir 30proc.- technikos energetinio lygio pakėlimui.
  5. Esant būtinumui individualiai nustatomos valymosi technikos bei jų atlikimo grafikas.

Būtina: jeigu yra buvę traumos ar kt. rimtesni sveikatos sutrikimai- atsinešti medikų pažymas, rentgeno ar magnetinio rezonanso nuotraukas, kuriose yra aiškiai nurodyta diagnozė ir pažeidimai.

Diagnostinės dalies trukmė 1,5 val

Individualios treniruočių programos sudarymas 1- 1,5 val.

Kaina- 39 Eur. arba laisva auka.

Į viršų