Bendros pamokos

Atnaujinta: 07 Spalio 2015

bendra.jpgBendros jogos pamokos yra vidutinio intensyvumo, jogos pratimų (asanų) ir kvėpavimo pratimų (pranajamų) treniruotės, skirtos bent, šiek tiek, fiziškai aktyviems žmonėms ir tiems, kurie yra pabaigę pradedančiųjų užsiėmimų kursą. Bendras pamokas rekomenduojame lankyti nuo 18m., jei esate sveiki ar turinte nedidelių sveikatos sutrikimų.

Užsiėmimo metu mokytojas rodydamas tam tikras sekas- nustato eigą, ritmą ir intensyvumą. Kiekvienos treniruotės metu naudojimos techkikos savo eiliškumu nesikartoja, kas praktiką paverčia įdomia ir didina pratimų efektyvumą.

Šioje grupėje reguliariai atliekami fiziniai pratimai ne tik padės geriau pajausti savo kūną, bet ir sustiprins sveikatą. Taip pat išmoksite surasti ramybę ir atsipalaiduoti.

Mūsų tikslas- padėti Jums išmokti atlikti pratimus teisingai. Užsiėmimų metu atliekamos asanos ir pranajamos stiprins ne tik fizinį kūną, bet ir padės vystyti koncentraciją, gerins atmintį. Tai- ką atliekame salėje, nėra vien fiziniai pratimai, judesius ir perėjimus atliekame susikaupę, išlaikant dėmesį savo veiksme, kas su laiku leis pajausti ir savo energetinį kūną. Išlaikomos statinės pozos veikia hormoninius centrus, subtiliuosius žmogaus kūnus, taigi, reguliari praktika, leist savo kūne jaustis patogiai, lengviau pašalinti įtampas.

Į viršų