Vadimas

Atnaujinta: 16 Gegužės 2016

vadimasVadimas Strelkovas.

Pirmą kartą susidomėjo joga būdamas 10 metų. Atlikinėjo įvairias asanas, viskas buvo labai įdomu ir nauja. Bet gyvenimas pasisuko taip, kad po mokyklos ir tolimesnių mokslų, pradėjo dirbti energetikos srityje. Ir tik 2008 m. grįžo prie savo vaikystės hobi. Ir šį kartą rimtai ir ilgam.


Mano pirmasis jogos užsiėmimas buvo sporto klube ir man patiko. Ten aš supratau, kad joga - tai kažkas giliau ir daugiau nei tik fiziniai pratimai kūnui. Taigi jau po pusės metų aš pradėjau lankyti jogos centrą ir daryti Šri Šri jogą su mokytoju ir pamažu pradėjau praktikuoti jogą namuose.
2010 m. mano aistra paskatino mane keliauti į Indiją. Mano tikslas buvo aplankyti jogos tėvynę ir susitikti su tikru, tradicijas puoselėjančiu jogos mokytoju. Man pasisekė, nes radau Prasad Rangnekar mokytoją iš Yogaprasad Instituto. Per tą pačią kelionę pavyko aplankyti Indijos šiaurę. Ji davė man daug naujų įspūdžių . Pajaučiau  ramybę ir džiaugsmą ir net atšvenčiau tibetiečių Naujuosius Metus su Tibeto vienuoliais bei šalia jų dvasinio lyderio Daila Lama.
Palaipsniui į mano gyvenimą įėjo ne tik kasdieninė asanų praktika, bet pranajama ir meditacija. Joga - ypatingas gyvenimo būdas, kuris padėjo man būti sveikam, laimingam ir labiau džiaugtis gyvenimu.
Aš ir toliau gilinau savo žinias ir mokiausi įvairių krypčių jogą. 2011-2012 metų Ukrainoje mokiausi pas Vadim Gavrilov joga 23. Ir 2012 metais pradėjau vesti užsiėmimus Klaipėdos jogos studijoje ,,Gyvenimo Guru''. Be to vedžiau nemokamus užsiėmimus gatvėje visiems prie savo namų pievoje, taip pat pradėjau vesti jogą sporto klube ,,Sigma "Vilniuje ir tada aš supratau, kad  mokinti jogos - tai yra mano pašaukimas, kad man tai patinka labiausiai. Kartu su asanom, pranajama ir meditacija užtvirtinau jogos praktikos žinias - tai jama, nijama ir kiti Radža jogos aspektai.
2013 m. dalyvavau Kundanili jogos seminare su Uma Kaur. Taip pat 2013 m. siekdamas tobulėti  praėjau klasikinio ir segmentinio kūno masažo kursus, kurie davė man esminius įgūdžius apie kūno anatomiją.
2014 m. gavau žinomos Šivanandos mokyklos jogos trenerio diplomą. Mokymai buvo labai naudingi ir išsamūs. Studijavau jogos filosofiją ir tikslą, anatomiją  ir žinoma tinkamą asanų atlikimą, pranajamą ir meditaciją. Šis mokymas padėjo man panauduoti anksčiau sukauptas žinias ir daug profesionaliau vesti jogos užsiėmimus.

Į viršų