Sigita

Atnaujinta: 16 Gegužės 2016

sigitaMūsų visų gyvenimas turi būti gražus. Šeima, darna, harmonija, bendravimas, nuoširdumas, natūralumas – tai esminės sąvokos, kurios man ypač svarbios. Tai lyg kertiniai akmenys, ant kurių statau savo gyvenimą.

Judėjimas, fizinis aktyvumas jau ilgą laiką užima svarią vietą mano veiklose. Mėgstu įvairius judrius laisvalaikio užsiėmimus  - bėgimas, važiavimas dviračiu, čiuožimas slidėmis ir pačiūžomis, maudynės – ypač jei į tai galima įtraukti visą šeimą. Nejudantis kūnas stingsta, stabarėja. Kartu aptingsta ir smegenys. Judėjimas – tai gyvybė. Nuolatinis mokymasis, tobulėjimas, žingeidumas – tai varikliukai, užvedantys džiaugsmui, gerai savijautai, sveikatai.

Esu baigusi Fundamentaliųjų mokslų studijas, įgijusi Taikomosios matematikos Magistro laipsnį. Nors nuo matematikos dabar esu gerokai nutolusi. Aktualesnės natūralumo, mitybos, sveikatingumo, vaikų psichologijos, ezoterikos, saviugdos temos. Aktyviai joga užsiiminėju trejus metus. Jogos mankšta padėjo nusiraminti, susitelkti, įsigilinti į save, geriau suprasti aplinką. Taip pat įdomu plėsti kūno galimybes. Sportą, mankštą kiekvienas turi pasirinkti pagal save – pagal savo pomėgius, temperamentą. Nieko nereikia daryti per jėgą, prievarta. Bet kokie užsiėmimai turi teikti džiaugsmą. Taip pat manau, kad moterys turi būti moteriškos, o vyrai vyriški.

Vis tik kiekvieno žmogaus aukščiausias tikslas – būti laimingiems. Norom nenorom laimės ieškome visur ir visada.

Meilės ir Laimės visiems linkiu,

Sigita

Į viršų